Dziś jest :  niedziela, 03 marca 2024 r. 17:56   Imieniny :  Maryny, Kunegundy, Pakosława
 Notes
Mieszkania, pokoje, domy, działki, lokale - nieruchomości do wynajęcia i na sprzedaż
Ogłoszenia nieruchomości
  Nieruchomości » Sprzedam działkę » pomorskie » PUCKI » CHŁAPOWO
 CHŁAPOWO - działka na sprzedaż 300.00 m2    
  Cena: 73 000 PLN
    Dodano: 2024-01-21  (ID oferty: 16741619)
 Poprzednia strona

 Typ nieruchomości i lokalizacja
 Typ nieruchomości  działka
 Region  pomorskie
 Powiat  PUCKI
 Miejscowość  CHŁAPOWO

 Informacje
 Powierzchnia  300.00 m2
 Cena  73 000 PLN  
 Cena za m2  243 PLN/m2

 Opis
Kontakt telefoniczny: 576969751

Sprzedaż Działek Rekreacyjnych w miejscowości Chłapowo!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży działek rekreacyjnych o powierzchni 300m2 w pięknej nadmorskiej miejscowości Chłapowo.

Lokalizacja naszych działek jest niezwykle korzystna, ponieważ znajdują się one w pobliżu plaży, co daje możliwość korzystania z morskiego klimatu i wszelkich korzyści z nim związanych, takich jak poprawa zdrowia i dobre samopoczucie. Połączenie świeżego powietrza i przyjemnego brzęku fal z pewnością przyniesie Państwu relaks i regenerację.

Dodatkowo, nasze działki usytuowane są w pobliskim lesie, co pozwala na spędzanie czasu z przyrodą - długie spacery, rowerowe wycieczki, czy grzybobranie to jedne z wielu atrakcji, na które mogą sobie Państwo pozwolić.

Niemniej ważnym aspektem jest możliwość znalezienia bursztynu - prawdziwego złota bursztynu. Chłapowo słynie z występowania tego cennego skarbu na swoich plażach. Potencjalne znalezienie bursztynu może przynieść nie tylko radość, ale również dodatkowe korzyści finansowe.

Warto również podkreślić, że inwestycja w tę nieruchomość może być świetną lokatą kapitału. Cena ziemi wzdłuż wybrzeża rośnie z roku na rok, co sprawia, że mamy do czynienia z pewną i zyskowną inwestycją. Zakup tej działki to jednocześnie szansa na przyszłe zyski finansowe.

Dodatkowe informacje:

Działki posiadają uzbrojenie w prąd, co znacznie ułatwia budowę domku letniskowego lub rekreacyjnego.
Dobre połączenie komunikacyjne zapewnia łatwy dostęp zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Inwestycja w zdrowie, przyrodę i przyszły zysk czeka na Ciebie!
Posiadam inne Działki w różnym miejscu.
Czekam na kontakt.
Pozdrawiam

Kontakt tel. 576 969 751.Telephone contact: 576969751

Sale of Recreational Plots in Chłapowo!

We invite you to familiarize yourself with our unique offer for sale of recreational plots with an area of 300 m2 in the beautiful seaside town of Chłapowo.

The location of our plots is extremely advantageous because they are close to the beach, which gives you the opportunity to enjoy the sea climate and all the benefits associated with it, such as improved health and well-being. The combination of fresh air and the pleasant sound of the waves will surely bring you relaxation and regeneration.

Additionally, our plots are located in a nearby forest, which allows you to spend time with nature - long walks, bicycle trips, or mushroom picking are some of the many attractions you can indulge in.

An equally important aspect is the possibility of finding amber - the real gold of amber. Chłapowo is famous for the presence of this valuable treasure on its beaches. Potentially finding amber can bring not only joy, but also additional financial benefits.

It is also worth emphasizing that investing in this property can be a great investment. The price of land along the coast increases from year to year, which makes it a safe and profitable investment. The purchase of this plot is also a chance for future financial profits.

Additional information:

The plots are equipped with electricity, which makes it much easier to build a summer or recreational house.
Good transport connections ensure easy access both by car and public transport.
Don't miss this unique opportunity!
An investment in health, nature and future profit is waiting for you!
I have other plots in different places.
I'm waiting for your contact.
Regards

Contact tel. 576 969 751.

Kontakt:
Kontakt telefoniczny:
tel: 576969751
palaszewskirafiks102@gmail.comKONTAKT DO telefoniczny w sprawie tego ogłoszenia, zamieszczony jest w treści opisu na początku opisu i na końcu. Proszę nie dzwonić na żaden inny nr tel, niż ten podany w opisie do właściciela.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Otwórz ogłoszenie, treść opisu i w pierwszym zdaniu i na końcu opisu znajdziesz właściwy numer telefonu. Zadzwoń, zapytaj o ogłoszenie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Prowadzacy: Kontakt telefoniczny:
Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy
 ID oferty w Biurze  17843/3470/OGS
 Telefon kom.  576969751
 Wpisz wiadomość
 Kod
 Przepisz kod z obrazka
 Twój e-mail

Klient serwisu noferty.net nie zgodził się na kontakt biur nieruchomości. Prosimy o nie wykorzystywanie jakichkolwiek danych zawartych w niniejszym ogłoszeniu w jakimkolwiek celu.
 Zdjęcia
 na sprzedaż działka
 na sprzedaż działka
 na sprzedaż działka
 na sprzedaż działka
Dodaj ofertę do :